Księgowość spółek Katowice

Rzetelna, profesjonalna i terminowa – taka właśnie powinna być prowadzona dla naszych klientów w Katowicach księgowość spółek. W AK Dudziak świadczymy obsługę księgową na najwyższym poziomie. Służymy radą w kwestiach dotyczących bieżącego funkcjonowania firmy w zakresie księgowym i podatkowym.

AK Dudziak to transparentność, przejrzystość, doświadczeni księgowi oraz indywidualne relacje. Podczas współpracy dbamy o to, aby komunikacja z naszymi klientami przebiegała jak najsprawniej – tym samym zapewniamy możliwość m.in. spotkań online, a także elektroniczny obieg dokumentów. Nasi klienci to mikro, małe oraz duże przedsiębiorstwa, które obsługujemy w zakresie księgowości spółek, jak i kadr oraz płac. Przykładamy ogromną wagę do poprawnego ujęcia zdarzeń gospodarczych w księgach rachunkowych i podatkowych, dbamy o bezpieczeństwo przekazywanych danych, ale też informujemy na bieżąco o istotnych zmianach prawnych w zakresie finansów, które mają wpływ na funkcjonowanie firm klientów. Codzienną pracę usprawniamy m.in. poprzez wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi jak program księgowo-kadrowy Enova 365.

Księgowość spółek – zakres usług

W zakresie księgowości spółek klientom z Katowic oferujemy m.in. rzetelne prowadzenie ksiąg rachunkowych, obsługa i wysyłanie plików JPK_VAT, doradztwo księgowe i podatkowe czy sporządzanie sprawozdań finansowych. Oferujemy także swój udział i przygotowanie materiałów do badania sprawozdania finansowego w przypadku gdy jednostka ma obowiązek jego przeprowadzania. Księgi rachunkowe prowadzimy zgodnie z Ustawą o Rachunkowości, obowiązującymi przepisami podatkowymi i innymi przepisami wykonawczymi. Nasi klienci z Katowic i okolic to spółki handlowe w tym księgowość spółek z o.o., ale też spółki partnerskie, spółki jawne czy osoby fizyczne. Zespół AK Dudziak to profesjonaliści cechujący się indywidualnym i elastycznym podejściem do klienta.

Rozpocznij z nami współpracę!