Kim jesteśmy

Jesteśmy profesjonalistami świadczącymi usługi w obszarze audytu finansowego, księgowości oraz doradztwa.

Posiadamy uprawnienia do wykonywania czynności rewizji finansowej i wpis w rejestrze firm audytorskich pod numerem ewidencyjnym 4308.

Naszą misją jest świadczenie usług na najwyższym poziomie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, standardami wykonywania zawodu oraz etyki zawodowej.

Stosujemy nowoczesne narzędzia pracy, które umożliwiają nam zdalny kontakt z klientem oraz dostarczanie kluczowych informacji online.

Stawiamy na otwartą i elastyczną współpracę w ten sposób rozumiemy wymagania naszych klientów oraz osiągamy zakładane cele.

 

Nasz zespół

Liderem naszego zespołu jest Aneta Dudziak – biegły rewident wpisany do rejestru biegłych rewidentów pod numerem 13606.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła pracując przez 8 lat w jednej z firm BIG4 w dziale audytu. W tym czasie zdobywała wiedzę i doświadczenie w obszarze audytu i finansów na każdym szczeblu struktury kariery zawodowej, aż do Młodszego Managera.

Współpraca z firmami różniącymi się pod względem wielkości, struktury i sektora działalności dostarczyła kompleksowej wiedzy o wyzwaniach przed jakimi stoją firmy w zakresie finansów oraz o możliwościach ich optymalnego rozwiązania.

Posiada certyfikat księgowy nr 65964 upoważniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydany przez Ministra Finansów w 2014 r. jeszcze przed deregulacją zawodu.

 

Aneta Dudziak

Biegły rewident

Profesjonalizm

Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu dostarczamy skuteczne rozwiązania spełniające oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Rzetelność

Wykonujemy swoja pracę solidnie, uczciwie, terminowo z zachowaniem zasad etyki zawodowej.

Zaangażowanie

Stałe relacje z Klientami oraz otwarta współpraca umożliwiają nam pełną analizę działalności klienta i lepsze zrozumienie jego oczekiwań.