Pełna księgowość

Szukasz zaufanego zespołu specjalistów, który świadczy indywidualne usługi rachunkowo-finansowe? Doskonale się składa, gdyż w naszym biurze rachunkowym zajmujemy się zarówno pełną księgowością, doradztwem, audytem finansowym, jak i sporządzaniem i weryfikacją sprawozdań finansowych dla firm. Ze względu na szeroką wiedzę i wieloletnie doświadczenie pełna księgowość jest przez nas prowadzona zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa oraz regulacjami. Dlatego nasi klienci z Katowic czy okolic mogą mieć pewność, że ich księgowość jest prowadzona profesjonalnie, terminowo i co najważniejsze – rzetelnie.

Pełna księgowość – co to jest i dla kogo?

Co to jest pełna księgowość i kogo ona obowiązuje? Już pędzimy z odpowiedzią! Otóż pełna księgowość to nic innego, jak prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości, mająca na celu rzetelne, jasne i prawidłowe odzwierciedlenie dokonanych przez firmę operacji gospodarczych. Nasi specjaliści w Katowicach lub okolicach prowadzą pełną księgowość m.in. dla spółek handlowych (osobowych i kapitałowych, w tym również w organizacji) oraz osób fizycznych, spółek cywilnych osób fizycznych i przedsiębiorstw w spadku, spółek jawnych osób fizycznych, spółek partnerskich, jeżeli ich przychody netto ze sprzedaży towarów, produktów i operacji finansowych za poprzedni rok obrotowy wyniosły co najmniej równowartość w walucie polskiej 2 000 000 euro.

Biuro rachunkowe oferujące pełną księgowość dla mikro, małych i dużych firm

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nasze biuro rachunkowe podjęło się wdrożenia nowoczesnych technologii. Dzięki temu każdy przedsiębiorca, który obdarzy nas zaufaniem, może mieć pewność, że pełna księgowość, świadczona również online, zostanie wykonana przez nasz zespół na najwyższym poziomie. Klienci mają dostęp do wszystkich niezbędnych zapisów księgowych za pośrednictwem nowoczesnego narzędzia, jakim jest Enova365. Jednak co najważniejsze, w naszym biurze dbamy nie tylko o profesjonalne podejście do każdego zlecenia, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo. Przedsiębiorcy mogą spać spokojnie, że ich dane ujęte w systemie są przechowywane w odpowiedni sposób, chroniący przed ich utratą bądź ewentualnym zniszczeniem. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych w systemie Comarch ERP Optima oraz w innych, mniej popularnych systemach.